Tvorba www stránek a e-shopů

Vytvořím Vám levně web nebo eshop na míru podle Vašich představ.

Webové stránky

Vytvořím Vám internetové stránky nebo e-shop na míru přesně podle Vašich představ. Vzhledem ke své časové vytíženosti a životním prioritám počítejte s těmito orientačními cenami:

  • 10 000 Kč – jednoduchý web. Z většiny je složený ze statických stránek, ale není problém publikovat pravidelné novinky. Připravím redakční systém, kde si můžete psát články, upravovat obsah, vkládat fotky do fotogalerie apod. Grafickou podobu vytvářím sám (na základě nějakého templatu) nebo si dodáte sami.
  • 15 000 Kč - pokročilý web s několika rubrikami článků, možnost psát komentáře k článkům, návštěvní knihy, kalendáře, diskuse, několika fotogalerií, několik jazykových verzí stránek apod. Grafický návrh si po dohodě dodáte sami, vytvářím sám či ho zhotoví profesionální grafik.
  • 20 000 Kč a více - velice pokročilý web, např. internetový portál s několika sekcemi. Na přání zhotovím takřka cokoliv – komunikační web s možností zasílání soukromých zpráv mezi uživateli, diskusi s pokročilou správou kategorií, témat a příspěvků, bazar apod.
  • 30 000 Kč a více e-shop na míru na některém z OpenSource systémů (WordPress plugin WooCommerce, OpenCart, Magento).

Všechny varianty jsou včetně redakčního systému (nejčastěji WordPress), takže si můžete upravovat veškerý obsah webu včetně fotografií. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte mě. Každý web je individuální, individuální a osobní je můj přístup k Vám a individuální jsou tedy i ceny, ty se odvíjí od odpracovaných hodin. Samozřejmostí je responsivní design (zobrazení na PC, tablety i mobilní telefony).

K cenám výše je potřeba připočítat cenu domény a hostingu. Pomohu Vám i s výběrem vhodné domény (.cz stojí 151 Kč ročně) a mohu Vám zajistit i bezkonkurenčně levný webhosting za 240 Kč ročně (20 Kč měsíčně) pro jeden web (bez e-mailů) nebo za 361 Kč s e-maily. Využívám Wedos.

Výběr z realizací webových stránek

Fruktarián.cz - můj osobní blog

Fruktarián.cz - můj osobní blog

Můj osobní blog, týkající se živé stravy, Zákona přitažlivosti, hojnosti, mé zážitky z cest a z tvoření svého života... Sdílím svůj unikátní pohled na svět :)

Adresa: http://www.fruktarian.cz

Listopad 2013

Dotace z EU

Dotace z EU

Jednoduchý web na WordPressu

Adresa: http://www.dotacezeu.eu/

Březen 2013

Mirčina mystéria

Mirčina mystéria

Jednoduchý web se čtyřmi sekcemi na WordPressu, vytvořil jsem i grafický návrh.

Adresa: http://www.mircinamysteria.cz

květen 2013

Grafické studio Dr. Abé

Grafické studio Dr. Abé

Grafické studio Dr. Abé. Zajímavým prvkem webových stránek jsou pohyblivé bannery, které slouží jako upoutávky na další stránky.

Adresa: http://www.dr-abe.cz

Červen 2012

Maggie Advertising

Maggie Advertising

Web reklamní a produkční agentury, postavený na WordPressu.

Adresa: http://www.mgga.cz

Červen 2012

Prague Cello Quartet

Prague Cello Quartet

Stránky violoncellového kvartetu z Prahy Prague Cello Quartet. Česká a anglická jazyková verze, fotogalerie, realizace v MP3.

Adresa: http://www.pcq.cz/

Prosinec 2011

Portál CI (Competetive Intelligents)

Portál CI (Competetive Intelligents)

Portál pro studenty knihovnictví Filozofické fakulty MU. Na webu se nachází tři sekce pro uživatele různého zaměření (pro studenty, podnikatele a profesionály z oblasti CI), ke každému článku je možné psát komentáře nebo doporučit kamarádovi. Web běží na redakčním systému WordPress.

Adresa: http://www.portalci.cz/

Červen 2009

ZŠ a MŠ Kašava

ZŠ a MŠ Kašava

Webové stránky školy a školky v Kašavě jsou rozděleny do sekcí ZŠ, MŠ, školní jídelna, školní družina a Projekt z ESF.

Adresa: http://skola.kasava.cz/

Březen 2009

Internetové obchody

Vytvořím podle dohody na systému Magento, Panavis nebo osCommerce.

Máte-li zájem o další informace, kontaktujte mě.

Výběr z realizací e-shopů

Boudoir Samadhi

Boudoir Samadhi

Internetový obchod s krásným nábytkem, obálkami a šanony vytvořený na Magentu.

Adresa: http://www.boudoir-samadhi.com/

duben 2014

Zahradní jezírko

Zahradní jezírko

Internetový obchod běžící na OpenSource systému pro e-shopy Magento, najdete na něm plno "vychytávek", jako třeba obrázkovou navigaci s podkategoriemi, dynamické výpisy nejprodávanějších, doporučených a akčních produktů a mnoho jiného.

Adresa: http://www.zahradni-jezirko.cz

duben 2011

Czech Apotheke

Czech Apotheke

Internetový obchod s českými léky, které se prodávají v Německu. Celý obchod je v němčině a funguje na OpenSource systému OsCommerce.

Adresa: http://www.czech-apotheke.com/

červen 2011

Bathshop - svět výjimečných koupelen

Bathshop - svět výjimečných koupelen

Má práce spočívala v naimplementování systému pro e-shopy Magento, který je velmi stabilní, robustní a plně přizpůsobitelný Open Source. Vytvořil jsem kompletní XHTML + CSS podle dodaného grafického návrhu. V Bathshopu mají několik tisíc produktů, což pro Magento nepředstavuje žádný problém.

Adresa: http://www.bathshop.cz

Tvorba www

Vytvořím Vám na míru jakýkoliv web nebo e-shop s redakčním systémem. Webové stránky tvořím profesionálně od roku 2007, za tu dobu jsem vytvořil mnoho desítek webů a několik internetových obchodů.

Fotografie

Chcete mít zajímavé svatební fotografie? Nebo nafotit nějakou akci, portéty, interiér či exteriér Vaší firmy, kde vyniknou krásné detaily a zákoutí?

O mně

Co říci o sobě? Prostě... žiju radostný život :)

Kontakt

Nejjednodušeji mě můžete kontaktovat, když vyplníte a odešlete formulář zde na stránkách. Jinak se po předchozí dohodě můžeme potkat na skypu.